THE GREATEST GUIDE TO SOFYA HAVA DURUMU

The Greatest Guide To Sofya hava durumu

The Greatest Guide To Sofya hava durumu

Blog Article

Sofya'da saatlik hava tahminiSofya havaSofya sıcaklıkBugün Sofya'da hava durumuyarın Sofya hava durumuSofya'da three gün hava durumuSofya'da 5 gün hava durumuSofya'da bir hafta hava durumuSofya'da gündoğumu ve günbatımıSofya Ayının Yükselişi ve AyarıSofya'daki kesin zaman

gireceğiz” thirteen il için sarı ve turuncu kod: Kuvvetli yağış, kar ve fileırtınaya dikkat! (Hafta sonu hava nasıl olacak?) Yarın hava nasıl olacak? 22 Mart hava durumu tahminleri Tekirdağ'da deniz ulaşımına lodos engeli Meteoroloji'den yurdun doğusu için kuvvetli sağanak uyarısı Yarın hava nasıl olacak?

En gelişmiş hava tahmini modelleri, yüksek doğruluk sağlamak için derinlemesine istatistiksel analiz ve makine öğrenimi veri işleme ile birleştirilmiştir.

Haberler New Meteogram AIR The Meteogram AIR was the incredibly to start with launched by meteoblue in 2004. Now, it has obtained A significant style and design enhance and extra information particular to aviation, paragliding along with other professionals, for example meteorologists, has actually been included.

Bulgaristan Sofya hava durumu sayfamızda sürekli ve kesintisiz tahminleri sunuyoruz. Sofya'ya ne zaman kar yağacağını, Sofya'nın yağış durumu ve hava sıcaklığını merak ediyorsanız, sürekli bu sayfayı kontrol etmelisiniz. Climate forecast for Bulgaria, Sofia Metropolis, Sofia 30 times.

Bu meteogramı aşağıdaki HTML kodu kullanarak Net sitenize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak kişisel kullanım koşullarını kabul edersiniz.

İyi Orta Hassas gruplar için sağlıksız Sağlıksız ÇOkay sağlıksız Tehlikeli  

Haberler Sweltering warmth in Brazil at the end of the summer season In accordance with the calendar seasons, spring formally commences now during the northern hemisphere.

Bulgaristan thirty günlük hava durumuSofya hava durumu thirty günlükmeteoroloji BulgaristanBulgaristan freemeteohava durumu SofyaBulgaristan hava tahminiSofya yarınki hava durumuntv hava Bulgaristanmgm hava BulgaristanSofya hava durumu ntvBulgaristan hava durumu

Sofya seven günlük hava durumu tahminleri ile en çAlright merak edilen yarın hava nasıl olacak sorusunun da yanıtlanması amaçlanır. one haftalık hava raporu, hafta sonu hava nasıl diye merak edip system yapacakların da Sofya hava durumu Cumartesi ve Pazar hava durumu tahminleri hakkında bilgi edinmelerine lawnımcı olur.

Sofya'dan ve diğer şehirler için mahalle mahalle hava durumu tahmini. Meteum teknolojisi kullanılmaktadır

Haberler Sweltering warmth in Brazil at the conclusion of the summertime Based on the calendar seasons, spring formally starts right now inside the northern hemisphere.

Veri ve teknolojiyi iyi amaçla kullanma sorumluluğumuzun farkındayız. Verilerinizi veri satıcılarımız ile kullanabilir veya paylaşabiliriz. Verinizi kontrol altına alın.

Hava kalitesi kabul edilir düzeydedir ancak bazı kirleticiler hava kirliliğine sıra dışı hassasiyete sahip çAlright az sayıda insan için daha ciddi sağlık sorunları yaratabilir.

Report this page